Inspiracją do zorganizowania Balu były spotkania z managerami, uczestniczących kilka lat temu w cyklicznych balach informatycznych. Obecnie brakuje sposobności, w której prezesi i menagerowie firm mogliby spotkać się w tak szerokim gronie, i w tak dogodnym miejscu. Karnawałowy Bal Branży IT to miejsce zarówno na nawiązanie nowych jak i wzmocnienie relacji personalnych. 

Gośćmi Honorowymi Balu będą osoby o uznanym dorobku biznesowym, dobrze rozpoznawane w branży, mające wpływ na jej działanie w przeszłości i kreujące jej przyszłość.  

Podczas uroczystości zaplanowaliśmy wystąpienie Głównego Partnera Balu. Będzie też możliwość nawiązania relacji z decydentami firm Partnerskich Balu.

Uczestników uroczystości przeniesiemy w scenerię karnawału weneckiego. Ten wieczór dostarczy wielu atrakcji i wyjątkowych wspomnień. Bogato zdobione stroje i tajemnicze maski zawirują między innymi przy porywających i energetycznych dźwiękach zjawiskowego, żeńskiego kwartetu smyczkowego. Gwiazda wieczoru to dodatkowa niespodzianka. Przy wykwintnych potrawach oraz zaskakujących napojach szampańska zabawa będzie trwać do białego rana. 

Uczestnictwo w Balu potwierdziły media kanałowe i biznesowe.

Zarezerwuj w kalendarzu: 1 lutego 2020 roku                                          

Zapraszamy do wzięcia udziału w Balu oraz do nawiązania współpracy Partnerskiej. Uprzejmie prosimy o rekomendację tego wydarzeniu w gronie swoich znajomych.

Odpowiadając na potrzeby zainteresowanych indywidualnym uczestnictwem uruchomiliśmy możliwość zakupu biletów: karnawalowy-bal-branzy-it-237612

Uwaga: Ceny przedsprzedaży obowiązują do 31 grudnia 2019 roku.

Liczba miejsc ograniczona!
 
DO ZOBACZENIA ‼️‼️

Zespół IT Club
Organizator: Joanna Sulowska +48 607 222 272
Koordynator wydarzeń: Małgorzata Bielecka +48 537 003 310

Polub nasz funpage i bądź bieżąco‼️ itclubpl
Obserwuj nasze wydarzenie2203385846628186