O IT Club

Łączymy i wspieramy ludzi biznesu.

Prowadzone przez IT Club działania cechuje innowacyjne i nowatorskie podejście do współpracy. Nie działamy na szablonowych wzorcach postępowania.  

  • Opieramy się na wieloletnich relacjach z decydentami firm z branży IT.
  • Badamy potrzeby i przygotowujemy indywidulane wdrożenia.
  • Wspieramy naszych partnerów przy organizacji różnorodnych wydarzeń.
  • Budujemy kanały sprzedażowe wybranym producentom.  

Naszą stronę firmową podzieliliśmy na 3 segmenty:

STREFA OGÓLNA: Zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowywanych przez IT Club galach, konferencjach i szkoleniach. Dzięki naszym kontrahentom i partnerom często udaje nam się zaproponować je nieodpłatnie lub z pokryciem symbolicznych kwot. Przygotowujemy je dla naszych partnerów regionalnych i lokalnych by mogli zaprosić na nie swoich klientów. Ogromną uwagę przykładamy do właściwego wyboru prelegentów i tematów.

STREFA DEDYKOWANA: Zawiera informacje o wsparciu od wdrażanych przez IT Club producentów. Są to dane dostępne wyłącznie dla firm prowadzących sprzedaż w branży IT. Eventy to forma spotkań dla firm resellerskich z przedstawicielami innych resellerów oraz producentów i dystrybutorów. Planowane są one z możliwością współuczestnictwa w nich osób towarzyszących. Dzięki temu dbamy o wyjątkowe relacje prywatne jak i biznesowe.

STREFA DLA PRODUCENTÓW I PARTNERÓW: Zapraszamy do przedstawiania własnych propozycji współpracy. To miejsce, w którym mogą Państwo poinformować nas o swoich produktach, czy usługach, które chcecie włączyć do oferty IT Club. Mowa tu zarówno o ofercie produktowej jak i propozycjach szkoleń miękkich dla decydentów firm i działów handlowych.

Głównym naszym zadaniem jest łączenie ludzi biznesu.  Pokazywanie nowych możliwości, nawiązywanie nowych relacji biznesowych, ale przede wszystkim dbanie o właściwą współpracę ludzi z branży IT to nasza praca ale też pasja.