Zgłoszenia Partnerów Gali "Branża IT 20-30 lat temu"

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do współpracy przy organizacji Gali: 

Miejsce: Centrum konferencyjno-bankietowym Klub Sosnowy w Warszawie, ul. Trakt Lubelski 40A

 

Zapraszamy do dołączenia do grona Partnerów Gali.

 

Umowy z Partnerami Gali podpisujemy do 7 maja 2019. Po tym terminie rozpoczynamy komunikację  z logo wszytkich Partnerów Gali.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowywydarzenia@itclub.pl

 

Teaser:

Zdobywcy Dzikiego Zachodu rozpoznawali pionierów po tym, że mieli strzały w plecach. A po czym można rozpoznać pioniera branży IT w Polsce, która z Dzikiego Wschodu przekształcała się jakieś 30 lat temu w kraj biznesowo cywilizowany? Na to pytanie będziecie mogli uzyskać odpowiedź uczestnicząc w Gali Twórców branży IT „Branża IT 20-30 lat temu”.

W dyskusji jak to było wówczas opowiedzą Ci, którzy wówczas zaczynali swoją przygodę w nie całkiem jeszcze wolnej Polsce. Będą o swoich sukcesach i porażkach opowiadać ci, którzy rozpoczynali import komponentów komputerowych w słynnych „plecach z Singapuru”. Będą też pionierzy wprowadzający polskie firmy w struktury korporacji zachodnich. Swymi wspomnieniami podzielą się managerowie, którzy wykształcili kadry dla firm polskich i koncernów zachodnich rozwijających biznes w kraju i całym regionie. O podstawach swych decyzji opowiedzą też szefowie firm, które porzuciły biznes broadlinowy na rzecz dystrybucji z wartością dodaną.

Brzmi ciekawie? To zapraszamy do udziału osobistego. Dla tych, którzy nie będą mogli być z nami fizycznie stworzyliśmy możliwość oglądania dyskusji dinozaurów branży poprzez kanały telewizji internetowej. Musicie to obejrzeć, bo jak powiedział Orwell „kto kontroluje przeszłość, może kształtować przyszłość”.

Mając takie szanse nikt wam już nie wmówi, że „czarne jest czarne, a białe jest białe”. 

Do zobaczenia 8 czerwca 2019 w Centrum konferencyjno-bankietowym Klub Sosnowy w Warszawie.

 

Agenda:

18.00 – 19.00 Rejestracja gości i networking

19.00 – 20.00 Debata "Przodowników IT"/ przedstawiciele zarządów dystrybutorów IT /transmisja on-line

20.00 – 21.00 Kolacja

21.15 – 21.40 Oficjalna część spotkania/ prezentacje partnerów/ statuetki dla osobowości w branży IT, celebracja jubileuszów firm /transmisja on-line

Po części oficjalnej planujemy czas na rozmowy w kuluarach, zabawę z DJem przy muzyce z lat 80-90-tych oraz atrakcje - niespodzianki przygotowane przez Partnerów Gali. 

Planowane zakończenie imprezy o godz. 1.00.

Uwaga: Tłem dla Gali będzie wystawa zdjęć z początku branży IT oraz pokaz działających eksponatów dostarczonych nam przez Muzeum Historii Komputerów i Informatyki

Uczestników Gali serdecznie też prosimy o przywiezienie i zaprezentowanie własnych eksponatów komputerów, akcesorów, ... z początku branży IT w Polsce.

 

Firmy zainteresowane zostaniem Partnerem Gali prosimy o kontakt bezpośredni:

Organizator: Joanna Sulowska +48 607 222 272

Koordynator wydarzeń: Małgorzata Bielecka +48 537 003 310

 

Sprzedaż biletów na Galę: https://itclubbilet.evenea.pl

Polub nasz funpage i bądź bieżąco‼️

https://www.facebook.com/itclubpl/

Obserwuj nasze wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/785403258519008/

 

 

DO ZOBACZENIA ‼️‼️

Zespół IT Club