Sprzedaż biletów na Galę "Branża IT 20-30 lat temu"

Sprzedaż biletów: https://itclubbilet.evenea.pl

Uwaga: Obecnie prowadzimy sprzedaż biletów z miejscami w równoległej Sali Restauracyjnej w regularnej już cenie 369 brutto. 

Bilety z miejscami na Sali Galowej zostały sprzedane. Dla wszystkich Uczestników będą dostępne miejsca przed sceną w Sali Galowej.

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej Debaty "Przodowników IT", prezentacji Partnerów Gali oraz celebracj jubileuszy 20, 25, 30, 50 i 110 lat firm biorących udział w Gali.

Tylko Uczestnicy Gali będą mieli niepowtarzalną okazję "przeniesienia" się w czasie do lat 80-90-tych.

Miejsce: Centrum konferencyjno-bankietowym Klub Sosnowy w Warszawie, ul. Trakt Lubelski 40A

Termin: 8 czerwca 2019, godz. 18.00- 24.00

 

Teaser:

Zdobywcy Dzikiego Zachodu rozpoznawali pionierów po tym, że mieli strzały w plecach. A po czym można rozpoznać pioniera branży IT w Polsce, która z Dzikiego Wschodu przekształcała się jakieś 30 lat temu w kraj biznesowo cywilizowany? Na to pytanie będziecie mogli uzyskać odpowiedź uczestnicząc w Gali Twórców branży IT „Branża IT 20-30 lat temu”.

W dyskusji jak to było wówczas opowiedzą Ci, którzy wówczas zaczynali swoją przygodę w nie całkiem jeszcze wolnej Polsce. Będą o swoich sukcesach i porażkach opowiadać ci, którzy rozpoczynali import komponentów komputerowych w słynnych „plecach z Singapuru”. Będą też pionierzy wprowadzający polskie firmy w struktury korporacji zachodnich. Swymi wspomnieniami podzielą się managerowie, którzy wykształcili kadry dla firm polskich i koncernów zachodnich rozwijających biznes w kraju i całym regionie. O podstawach swych decyzji opowiedzą też szefowie firm, które porzuciły biznes broadlinowy na rzecz dystrybucji z wartością dodaną.

Brzmi ciekawie? To zapraszamy do udziału osobistego. Dla tych, którzy nie będą mogli być z nami fizycznie stworzyliśmy możliwość oglądania dyskusji dinozaurów branży poprzez kanały telewizji internetowej. Musicie to obejrzeć, bo jak powiedział Orwell „kto kontroluje przeszłość, może kształtować przyszłość”.

Mając takie szanse nikt wam już nie wmówi, że „czarne jest czarne, a białe jest białe”.

Do zobaczenia 8 czerwca 2019 w Centrum konferencyjno-bankietowym Klub Sosnowy w Warszawie.

 

Agenda:

18.00 – 19.00 Rejestracja gości | Drink powitalny | Wino |Przekąski 

18.00 Otwarcie wystawy zdjęć i eksponatów nawiązujących do historii i rozwoju branży IT w Polsce 

19.00 – 20.15 Debata Przodownicy IT – Branża IT 20 – 30 lat temu 

20.15 – 21.00 Kolacja bufetowa 

21.00 – 22.00 Część oficjalna Gali | Przedstawienie Organizatorów oraz Partnerów Gali | Krótkie prezentacje Partnerów | Wręczenie statuetek dla Gości Honorowych | Świętowanie Jubileuszy firm z branży IT 

22.00 – 01.00 Impreza taneczna z DJ-em przy dźwiękach muzyki z lat 80 i 90-tych

Uwaga: Tłem dla Gali będzie wystawa zdjęć z początku branży IT oraz pokaz działających eksponatów dostarczonych nam przez Muzeum Historii Komputerów

Uczestników Gali serdecznie też prosimy o przywiezienie i zaprezentowanie własnych eksponatów, komputerów, akcesorów z początku branży IT w Polsce.

 

Dodatkowe informacje:

Organizator: Joanna Sulowska +48 607 222 272

Koordynator wydarzeń: Małgorzata Bielecka +48 537 003 310

 

Polub nasz funpage i bądź bieżąco‼️

https://www.facebook.com/itclubpl/

Obserwuj nasze wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/785403258519008/

DO ZOBACZENIA ‼️‼️

Zespół IT Club