Partnerzy Karnawałowego Balu Branży IT

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt przedstawić Partnerów Karnawałowego Balu Branży IT, który odbędzie się 1 lutego 2020 roku w Reducie Banku Polskiego w Warszawie.

 

PARTNERZY BALU

Już od ponad stu lat Brother słynie z innowacyjnych produktów i zadowolonych klientów. Firma swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2018 r. obchodziła 60-lecie działalności w Europie. Grupa Brother oferuje produkty i usługi spełniające potrzeby klientów na całym świecie, dzięki nieustannemu rozwojowi infrastruktury produkcyjnej i badawczo-rozwojowej. 

W portfolio naszej firmy znajdują się urządzenia drukujące oraz drukarki etykiet, skanery, faksy, a przede wszystkim rozwiązania pozwalające na pełną optymalizację i automatyzację procesów w środowisku druku, dzięki którym odbiorca może w pełni koncentrować się na swojej działalności. Brother dostarcza Usługi Zarządzania Drukiem, które zapewniają całkowitą przejrzystość oraz kontrolę wszystkich obszarów druku w organizacji przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa oraz ograniczaniu ilości wydruków, zużycia papieru chroniąc tym samym środowisko naturalne. Nasze urządzenia zostały odznaczone wieloma wyróżnieniami oraz nagrodami zarówno w zakresie jakości jak i designu. Jesteśmy również liderami na rynku polskim w zakresie sprzedaży urządzeń atramentowych drukujących w formacie A3 oraz laserowych urządzeń wielofunkcyjnych A4.

Więcej informacji: www.brother.pl

 

 • Cypherdog Security

Cypherdog Security to rozwiązanie z zakresu cyberbezpieczeństwa pozwalające na bezpieczną wymianę plików zastępujące pocztę elektroniczną lub inne usługi wymiany plików, komunikację między użytkownikami za pomocą czatu mobilnego i desktopowego, szyfrowany storage w chmurze oraz szyfrowanie lokalne. Cypherdog to rozwiązanie chroniące przed szpiegostwem gospodarczym i wyłudzaniem środków finansowych przez „invoice hacking”. Cypherdog wspiera implementację polityk RODO oraz wypełnia prawa każdego do zachowania anonimowości i pełnej poufności.

Unikalność rozwiązania gwarantująca najwyższy poziom bezpieczeństwa, integralności danych i poufności polega na braku „trzeciej strony” w procesie potwierdzania tożsamości, użyciu technologii blockchain, opatentowanych metodach potwierdzania tożsamości, szyfrowania treści i metadanych wiadomości.

Więcej informacji: www.cypher.dog/pl/

 

 • RITS Software Competence Center Poland-Vietnam. 

O firmie RITS:

Oferujemy najwyższej jakości rozwiązania IT.
Specjalizujemy się w projektach transformacji biznesu naszych klientów, których celem jest wygenerowanie przewagi konkurencyjnej. 
Tworzymy oprogramowanie, które zwiększa wydajność procesów biznesowych, a także wdrażamy rozwiązania business intelligence (BI) oraz DocuSign.
Jesteśmy niezależną trzecią linią wsparcia rozwoju oprogramowania m.in. takich firm jak SAP, ORACLE czy MICROSOFT.

1. Projektujemy, programujemy oraz wdrażamy software.
RITS Software Competence Center Poland-Vietnam to ponad 300 konsultantów oraz programistów IT, którzy realizują projekty dla blisko 100 klientów na świecie. 
Tworząc zespoły programistyczne, skupiamy się na trafnym dopasowaniu kompetencji i doświadczenia konsultantów IT do oczekiwań projektu. Tak skonstruowane zespoły skrupulatnie realizują metodykę pracy, by dostarczyć software najwyższej jakości.

2. Rozwój i utrzymanie oprogramowania.
Bądź niezależny od dostawcy oprogramowania i powierz nam rozwój i utrzymanie aplikacji SAP, ORACLE, Salesforce, Microsoft itp. Oferujemy nawet 50% oszczędności, które możecie przeznaczyć na rozwój biznesu.

3. Automatyzacja procesów biznesowych.
Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań podnoszenia wydajności biznesu, jakim jest automatyzacja procesów. Nasi doświadczenie Konsultacji IT doradzą, które obszary w firmie mogą realizować automaty.
Oferujemy sprawdzone rozwiązania Robotic Process Automation (RPA) UiPath oraz automatyzację procesu podpisywania umów DocuSign.


Więcej informacji: http://rits.center/

 

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

 • Grupa MTP

Wierzą w potęgę spotkań, dlatego organizują je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenią kompetencje, stąd w ich portfolio jest aż 100 imprez targowych. Lubią się też dobrze bawić, dlatego z powodzeniem organizują autorskie mega eventy razem z @tobilet.

Więcej informacji: www.mtp.pl/pl/

 • Kordo Edukacja

Prowadzimy szkolenia z umiejętności miękkich, zarządzania ludźmi, budowania zespołów, efektywnej komunikacji, technik sprzedaży. Prowadzimy również indywidualne szkolenia mentoringowe, przygotowując do roli managera lub doradzając obecnym managerom w bieżącej pracy i dalszym rozwoju.
Konstruując szkolenia opieramy się o wiedzę i doświadczenie trenerów oraz podpieramy przykładami z rzeczywistych sytuacji z Polski.

Więcej informacji: www.kordoedukacja.pl

Optoma

Optoma jest marką własną największego na świecie producenta projektorów w technologii DLP® – firmy Coretronic z Tajwanu.

Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji zawansowanych urządzeń do wyświetlania obrazu dedykowanych dla zwykłych konsumentów (kino domowe), ale także dla biznesu, edukacji, administracji czy profesjonalnych rozwiązań AV.

Dostarczamy wciągające doznania audiowizualne i zawsze na pierwszym miejscu są dla nas potrzeby i doznania klientów. Projektory, wielkoformatowe monitory interaktywne oraz produkty LED Optomy łączą w sobie zaawansowane technologie przetwarzania obrazów oraz wyjątkowe aspekty inżynieryjne i innowacje, zapewniając czysty obraz i najwyższą niezawodność.

Grupa Optoma posiada siedziby kontynentalne w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Optoma Europe, z siedzibą w Londynie, obejmuje swoim działaniem Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA). Usługi lokalne są świadczone za pośrednictwem wielu biur rozlokowanych w całym regionie.

Więcej informacji: www.optoma.pl

 

 • Związek Cyfrowa Polska

Związek Cyfrowa Polska jest branżową organizacją pracodawców – zrzesza największe w Polsce firmy z branży cyfrowej i nowoczesnych technologii, w tym producentów, importerów i dystrybutorów. Głównym celem organizacji jest dbanie o rozwój tego sektora w Polsce. Związek aktywnie śledzi oraz aktywnie angażuje się w prace nad wszelkimi regulacjami, które mogą mieć bezpośredni lub pośredni wpływ na działalność branży nowoczesnych technologii w naszym kraju.

Więcej informacji: www.cyfrowapolska.org/pl/

 

 • Suprema Polska 

SUPREMA POLSKA to wyspecjalizowany dystrybutor profesjonalnych urządzeń dedykowanych do instalacji audiowizualnych oraz sprzętu prezentacyjnego: SONY Professional, DLS , Fonestar, SUPREMA SCREEN, iiyama, Kramer, Klotz, CasaTunes, Ravell.

Mając na uwadze synergię obszaru IT oraz  Audio-Video, dzięki doświadczonemu zespołowi inżynierów nasza firma zapewnia również kompleksowe wsparcie techniczne oraz projektowe.

Dostarczamy naszym klientom rozwiązania audiowizualne, dostosowane do ich indywidualnych oczekiwań: od wsparcia przy rozpoznaniu faktycznych potrzeb podczas wizji lokalnych, poprzez profesjonalne doradztwo w zakresie doboru sprzętu, projektowanie instalacji AV, dostawę urządzeń, programowanie, kalibrację, aż po wsparcie serwisowe.

Nowoczesne rozwiązania multimedialne (między innymi Digital Signage) wymagają od nas stałego pogłębiania wiedzy również z zakresu IT. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem, aby być dodatkowym wsparciem dla klientów.

Więcej informacji: www.supremapolska.pl

 

PARTNERZY MEDIALNI

 • BrandsIT

BrandsIT portal i magazyn to media poświęcone tematyce biznesowej i IT. Zawierają opinie, porady, wywiady, informacje z zakresu wykorzystania IT w biznesie, prawa, technologii, innowacji, finansów. BrandsIT przyciąga ponad 400 tys. użytkowników miesięcznie, a dynamiczny rozwój marki jest efektem konsekwentnego stosowania strategii propagowania i wykorzystywania cyfryzacji i nowoczesnych technologii w rozwoju mediów.

Więcej informacji: https://brandsit.pl

 

 • ITWiz

ITwiz to serwis itwiz.pl, magazyn i raporty tematyczne. ITwiz jest tworzony przez doświadczonych dziennikarzy i najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki temu jest silnym merytorycznie pismem eksperckim. Bliski kontakt z czytelnikami redakcja utrzymuje m.in. poprzez grupę IT Professionals in Poland na LinkedIn.

Piszemy o IT zwracając uwagę na biznesowe aspekty technologii i opisywanych projektów. Informujemy, pokazujemy rozwiązania problemów, podsuwamy pomysły. Pomagamy dzisiejszym liderom IT w nawigowaniu w szybko zmieniającym się krajobrazie technologicznym oraz w określeniu najlepszych strategii i narzędzi do napędzania organizacji. Magazyn, raporty i serwis skierowane są do: osób zarządzających działami IT, specjalistów ds. bezpieczeństwa, przedstawicieli działów biznesowych, szefów projektów IT, architektów, programistów i innych profesjonalistów IT.

Kapitałem oraz podstawą działania ITwiz jest tworzenie wartościowych treści, które odpowiadają na potrzeby naszych czytelników, edukują oraz wspomagają działania Content Marketing i realizację celów sprzedażowych.

Więcej informacji: https://itwiz.pl

 

 • Telewizja ATV

Na żadnym ważnym wydarzeniu w Warszawie i w Polsce nigdy nie może zabraknąć Telewizji ATV. Spośród telewizji internetowych jest najbardziej wyróżniającą się telewizją, która relacjonuje wywiady ze znanymi osobistościami z grona biznesmenów, artystów, projektantów, wokalistów, muzyków i polityków. 

Reflektory naszych kamer towarzyszą nam na każdym ważnym wydarzeniu w Warszawie. Prezentujemy najciekawsze wywiady z osobami z pierwszych stron gazet, czasopism i znanych postaci nam z wielu programów telewizyjnych. Nowoczesna technologia HD i ciekawe pomysły przynoszą swoje efekty. Doświadczenie to nieodzowne elementy Telewizji ATV.

Nagrody:

Statuetka "Złota Leguana 2019" 

Statuetka "Prestiżowy Produkt Roku 2019"

Statuetka, I Nagroda dla Telewizji ATV - Lider wśród telewizji internetowych 2017”

i wiele innych.

Więcej informacji:

atv-online.simplesite.com

www.youtube.com/user/iluminaticon

 

REKOMENDUJEMY:

 • Fundacja e-Nable Polska

Fundacja e-Nable Polska działa od 2017 roku. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak projektowanie komputerowe oraz technologie druku 3D możliwe jest charytatywne tworzenie Rąk 3D. Projekt realizacji Rąk 3D kierowany jest do dzieci z wrodzonymi wadami rąk, polegającymi na braku palców, śródręcza, jak również dla dzieci, które utraciły fragmenty kończyny górnej w wyniku wypadku lub choroby.

Cała społeczność e-Nable jest niezwykle różnorodna - od profesjonalistów medycznych, przez profesjonalnych wytwórców sprzętu protetycznego, inżynierów o specjalnościach biomedycznych i programistycznych, poprzez studentów, uczniów, nauczycieli i zwykłych hobbystów. Możliwość pracy w interdyscyplinarnym zespole daje szansę na wymianę wiedzy i doświadczeń. Wspólnie z wolontariuszami i zaprzyjaźnionymi firmami Fundacji udało się pomóc ponad siedemdziesięciu osobom z niepełnosprawnościami kończyn górnych.

Więcej informacji: e-nable.pl/

 

 • Muzeum Historii Komputerów i Informatyki

Więcej informacji: www.muzeumkomputerow.edu.pl

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Balu. Uprzejmie prosimy o rekomendację tego wydarzeniu w gronie swoich znajomych.

Bilety: karnawalowy-bal-branzy-it-237612

Liczba miejsc ograniczona!
 

Dołącz do naszej społeczności:

LinkedIn: itclubpl

Facebook:  itclubpl

Dołącz do naszego wydarzenia FB: 2203385846628186

 
DO ZOBACZENIA ‼️‼️

Zespół IT Club
Organizator: Joanna Sulowska +48 607 222 272
Koordynator wydarzeń: Małgorzata Bielecka +48 537 003 310