Karnawałowy Bal Branży IT, 01.02.2020 rok, Warszawa

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tej pierwszej edycji Karnawałowego Balu branży IT. Inspiracją do jego organizacji były spotkania z managerami, którzy kilka lat temu uczestniczyli w cyklicznych balach informatycznych. Obecnie brakuje sposobności, w której prezesi i menagerowie firm mogliby spotkać się w tak szerokim gronie, i w tak dogodnym miejscu. Bal Karnawałowy Branży IT to miejsce zarówno na nawiązanie nowych jak i wzmocnienie obecnych relacji personalnych. 

Gośćmi Honorowymi Balu będą osoby o uznanym dorobku biznesowym, dobrze rozpoznawane w branży, mające wpływ na jej działanie w przeszłości i kreujące jej przyszłość.  

Podczas uroczystości zaplanowaliśmy wystąpienie, prezentację oraz wizualizację Głównego Sponsora Balu. Również kilkunastu Partnerów Balu będzie miało możliwość przekazania propozycji współpracy do wszystkich uczestników.
 

Uczestników uroczystości przeniesiemy w scenerię karnawału weneckiego. Bogato zdobione stroje i tajemnicze maski zawirują między innymi przy porywających i energetycznych dźwiękach zjawiskowego, żeńskiego kwartetu smyczkowego. Gwiazdy wieczoru to dodatkowa niespodzianka. Przy wykwintnych potrawach oraz zaskakujących napojach szampańska zabawa będzie trwać do białego rana. Ten wieczór dostarczy wielu atrakcji i wyjątkowych wspomnień.

Uczestnictwo w Balu potwierdziły media kanałowe i media biznesowe.

Odpowiadając na potrzeby zainteresowanych indywidualnym uczestnictwem, dodatkowo uruchomiliśmy możliwość zakupu biletów:

Zarezerwuj już dziś datę: 01.02.2020 rok

SPRZEDAŻ BILETÓW: karnawalowy-bal-branzy-it-237612

Uwaga: Ceny przedsprzedaży obowiązują do 31 grudnia 2019 roku

Liczba miejsc ograniczona!
 

Zapraszamy do współpracy Partnerów Balu i Media.

 

Dodatkowe informacje:

Organizator: Joanna Sulowska +48 607 222 272

Koordynator wydarzeń: Małgorzata Bielecka +48 537 003 310

 

Polub nasz funpage i bądź bieżąco‼️

https://www.facebook.com/itclubpl/

Obserwuj nasze wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/391839401740329/

 

DO ZOBACZENIA ‼️‼️

Zespół IT Club