IT Club - Nowa odsłona naszej strony dla biznesu

Październik 2017 jest dla nas wyjątkowym miesiącem. Po okresie intensywnych prac i spotkań  możemy zaprezentować pierwsze funkcjonalności naszej strony:

Strefa ogólna:

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez IT Club konferencjach i szkoleniach. Dzięki naszym kontrahentom i partnerom często udaje nam się zorganizować je nieodpłatnie lub z pokryciem symbolicznych kwot. Przygotowujemy je dla naszych partnerów regionalnych i lokalnych by mogli zaprosić na nie swoich klientów. Wybór prelegentów w tym przypadku jest dostosowywany do otrzymanego zgłoszenia.

Strefa dedykowana:

Zawiera informacje o wsparciu od wdrażanych przez IT Club producentów. Są to dane dostępne wyłącznie dla firm prowadzących sprzedaż w branży IT. Eventy to forma spotkań dla firm resellerskich z przedstawicielami producentów i dystrybutorów. Planowane są one w okresie weekendowym z możliwością współuczestnictwa w nich osób towarzyszących. Dzięki temu dbamy o wyjątkowe relacje prywatne jak i biznesowe.

Strefa dla producentów i partnerów: 

Zapraszamy do przedstawiania własnych propozycji współpracy. To miejsce, w którym mogą Państwo poinformować nas o swoich produktach, czy usługach, które chcecie włączyć do oferty IT Club. Mowa tu zarówno o ofercie produktowej jak i propozycjach szkoleń miękkich dla decydentów firm i działów handlowych.

Pracujemy również nad udostępnieniem Państwu unikalnych programów rozwojowych. Chcemy łączyć ludzi biznesu poprzez szeroki zakres szkoleń oraz możliwość spotkań prywatnych przy realizacji wspólnych pasji.

Zachęcamy do przekazywania nam sugestii tematów/zagadnień na nowe wydarzenia w 2018 roku. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w zorganizowaniu wydarzenia dla własnego grona klientów.

 

IT Club - Łączymy ludzi biznesu.  Dołącz do nas!