Goście Honorowi Karnawałowego Balu Branży IT

Orkiestra stroi instrumenty

Daje znak i zaraz zacznie

Nowe tango grać.

 

Tak, tak, balowy nastrój udziela się wszystkim, a do wspomnianego powyżej tanga, jak śpiewa Budka Suflera w swoim przeboju, trzeba dwojga. Trzeba wspaniałego miejsca, atmosfery, a przede wszystkim znakomitych gości, czyli każdego z Was! 

To Wy macie być tą drugą stroną do pary.

 

1 lutego 2020 r. już niebawem. Organizatorzy zapewnili wszelkie atrakcje aby reaktywowany Bal Firm IT się udał, a przede wszystkim zaprosili Znakomitych i Interesujących Gości Honorowych. Postacie nietuzinkowe, jak mało kto znające biznes IT w Polsce od jego początków i od podszewki. Każdy z nich zajmował w ostatnich 30 latach odpowiedzialne stanowiska zarówno w polskich, jak i zagranicznych podmiotach naszej branży. Nie brak wśród nich osób, które nie tylko kierowały bezpośrednio biznesem, ale zajmowały się kształceniem kadr oraz organizowały reprezentację sektora firm technologicznych wobec ustawodawcy, regulatorów i decydentów. A poza tym, to nie tylko fachowcy, ale też po prostu sympatyczni ludzie. Jeśli ich nie znacie, znakomita okazja, aby ten stan zmienić. Jeśli ich znacie, to okazja, aby relacje odnowić i nadać im nowej treści.

Nie zwlekajcie z decyzją o wzięciu udziału w tym wydarzeniu, bo choć Sale Reduty Banku Polskiego są obszerne, to i one mają swoje ograniczenia. Czekamy na Was!

Z wielkim zaszczytem przedstawiamy Gości Honorowych Karnawałowego Balu Branży IT, z którymi będą mieli Państwo możliwość spotkania w dniu 1 lutego 2020 roku w Warszawie.

GOŚCIE HONOROWI KARNAWAŁOWEGO BALU BRANŻY IT:

 

GOŚCIE HONOROWI - MEDIA


Brawa! Brawa! Brawa dla Gości Honorowych Balu!

 

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona Uczestników Balu oraz do naszej społeczności:

Wydarzenie Facebook: 2203385846628186

LinkedIn: itclubpl

Bilety: karnawalowy-bal-branzy-it-237612

 

Do zobaczenia na Balu,

Zespół IT Club