GALA Branża IT 20-30 lat temu, 8.06.2019, Warszawa

SAVE THE DATE 8.06.2019

Spotkanie zaplanowaliśmy na 8 czerwca 2019 roku w Warszawie w godz. 18.00 - 24.00. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie, więc liczymy, że taka forma spodoba się uczestnikom i że uda nam się stworzyć cały cykl corocznych uroczystości zrzeszających w jednym miejscu ponad 300 przedstawicieli branży IT, działających czynnie na polskim rynku, włączając w to prekursorów tej dziedziny w naszym kraju. 

Tłem dla wydarzenia będzie wystawa ukazująca pierwsze komputery oraz urządzenia peryferyjne, tak by uczestnicy poczuli klimat wczesnych lat tej branży w Polsce. 

Goście przed oficjalnym rozpoczęciem wieczoru będą mieli możliwość uczestniczenia w krótkiej debacie prowadzonej przez dziennikarzy z wybranymi osobami z branży „Przodownikami IT”. To czas na wspomnienia - jak kiedyś było - krótkie historie osób/firm. Tu prosimy o podpowiedzi jak też  „ciepłą" rekomendacje zaproszenia.

Gala to idealna przestrzeń do spotkań po latach, do wymiany doświadczeń, odświeżenia kontaktów biznesowych, a także zbudowania nowych. Jest to również okazja do uhonorowania osób/firm, które w sposób szczególny odznaczyły się swoją pracą i zaangażowaniem na rzecz tworzenia i rozwijania branży IT w naszym kraju. Każdego roku takim osobom/firmom przyznawana będzie statuetka. 

Każdy z Partnerów Gali będzie miał możliwość zaprezentowania historii swojej firmy, opowiedzenia, od kiedy działa ona na polskim rynku.

Planujemy celebrować jubileusze firm i osób, a konkretnie ich 20-, 30- i 40-lecie.

Ponadto, w ramach wydarzenia „Branża IT 20–30 lat temu”, powstanie specjalnie zaprojektowany album pamiątkowy z partnerami Gali oraz wszystkimi pozostałymi firmami, które wyrażą takie życzenie. 

 

Dodatkowe informacje:

Organizator: Joanna Sulowska +48 607 222 272

Koordynator wydarzeń: Małgorzata Bielecka +48 537 003 310

 

Sprzedaż biletów na Galę: https://itclubbilet.evenea.pl

Polub nasz funpage i bądź bieżąco‼️

https://www.facebook.com/itclubpl/

Obserwuj nasze wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/785403258519008/

 

 

DO ZOBACZENIA ‼️‼️

Zespół IT Club