GALA Branża IT 20-30 lat temu, 8.06.2019, Warszawa

SAVE THE DATE 8.06.2019

Spotkanie zaplanowaliśmy na 8 czerwca 2019 roku w Warszawie w godz. 18.00 - 24.00. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie, więc liczymy, że taka forma spodoba się uczestnikom i że uda nam się stworzyć cały cykl corocznych uroczystości zrzeszających w jednym miejscu ponad 300 przedstawicieli branży IT, działających czynnie na polskim rynku, włączając w to prekursorów tej dziedziny w naszym kraju. 

Tłem dla wydarzenia będzie wystawa ukazująca pierwsze komputery oraz urządzenia peryferyjne, tak by uczestnicy poczuli klimat wczesnych lat tej branży w Polsce. 

Goście przed oficjalnym rozpoczęciem wieczoru będą mieli możliwość uczestniczenia w krótkiej debacie prowadzonej przez dziennikarzy z wybranymi osobami z branży „Przodownikami IT”. To czas na wspomnienia - jak kiedyś było - krótkie historie osób/firm. Tu prosimy o podpowiedzi jak też  „ciepłą" rekomendacje zaproszenia.

Gala to idealna przestrzeń do spotkań po latach, do wymiany doświadczeń, odświeżenia kontaktów biznesowych, a także zbudowania nowych. Jest to również okazja do uhonorowania osób/firm, które w sposób szczególny odznaczyły się swoją pracą i zaangażowaniem na rzecz tworzenia i rozwijania branży IT w naszym kraju. Każdego roku takim osobom/firmom przyznawana będzie statuetka. 

Każdy z Partnerów Gali będzie miał możliwość zaprezentowania historii swojej firmy, opowiedzenia, od kiedy działa ona na polskim rynku.

Planujemy celebrować jubileusze firm i osób, a konkretnie ich 20-, 30- i 40-lecie.

Ponadto, w ramach wydarzenia „Branża IT 20–30 lat temu”, powstanie specjalnie zaprojektowany album pamiątkowy z partnerami Gali oraz wszystkimi pozostałymi firmami, które wyrażą takie życzenie. 

Zaproszenia kierujemy do wszystkich branżowych mediów. Swój udział jako Partner Medialny od razu po uzyskaniu informacji potwierdziły magazyny CRN, Brand IT, Pixel Magazine. Zainteresowany jest także Onet.pl i wp.pl. 

Ważne:

Do  31.03.2019 przyjmujemy zgłoszenia od firm partnerskich. Po tym terminie włączamy sprzedaż biletów indywidualnych. Firmy zainteresowane partnerstwem prosimy o kontakt mailowy: wydarzenia@itclub.pl, tytuł maila: Zgłoszenie Partnera Gali.

Facebook - opublikowane wydarzenie miło zastakuje roznącym zainteresowaniem. Zapraszamy do polubienia i udostępniania znajomym:

https://www.facebook.com/events/785403258519008/

 Moduł zakupu biletów zostanie włączony  31.03.2019 po godzinie 18.00. Liczba miejsc w tej edycji jest ograniczona.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: wydarzenia@itclub.pl

Zapraszamy do polubienia: www.facebook.com/itclubpl/

Gorąco zachęcamy do włączenia się we współorganizację Gali.